Технологія утеплення фасадів в Києві

Технологія утеплення фасадів в Києві

При здійсненні робіт з термоізоляції фасадів у Києві ми використовуємо технологію утеплення яка називаеться як «легко-мокрий» метод. Цей метод дозволить Вам позбавитися від промерзання стін, цвілі, грибка і вогкості. Так само утеплення послужить вам звукоізоляцією і забезпечить прекрасну теплоізоляцію. Якісно виконана робота подарує вам прохолоду в літній період і тепло в зимовий. Даний метод, безумовно, виправдає ваші очікування невеликою ціною, чудовою якістю і довговічністю експлуатації.

Технологія робіт по зовнішньому утепленню стін квартир:

Технологія робіт по зовнішньому утепленню фасадів будинків і котеджів  Києві
  • Плита утеплювача (пінопласту) приклеюється на стіну тільки клеєм для приклеювання пінопласту.
  • Закріплюємо плити пластиковими дюбелями так званими «парасольками».
  • На поверхню плит наноситься захисний шар штукатурним розчином з армуючої склосіткою.
  • По верхньому краю утеплювача встановлюємо металевий водовідлив
  • Поверхня фарбуємо лише фасадною фарбою під колір будівлі або за бажанням клієнта.

Для утеплення квартир зовні в Києві ми використовуємо пінополістирольні плити (ПСБ) щільністю 25 кг / м3 товщиною 50 або 100 мм.
Порівняльну характеристику теплоізоляційних властивостей пінопласту в порівнянні з іншими будівельними матеріалами можна подивитися тут.

Послідовність робіт по утепленню фасадів будинків і котеджів:

Перед початком робіт стіна будинку грунтується. Плити пінопласту потрібно встановлювати строго за рівнем. Для кріплення пінопласту до стіни використовують спеціальний розчин - клей для приклеювання пінопласту. Він складається з цементу, просіяного піску і мінеральних добавок. Розчин слід розмішати з водою до придбання необхідної консистенції. Після приготування розчину він рівномірно наноситься на плити невеликими частинами. Клей наносять шпателем або якщо Вам пощастило і у Вас дуже рівна стіна то, необхідно використовувати зубчастий шпатель. Після чого плита приклеюється до стіни і вирівнюється за рівнем щодо маяків. Після того як клей підсохне в плитах дрилем робляться отвори і встановлюються спеціальні пластикові дюбеля для пінопласту (так називаеміемие парашутом або парасольки). Таким чином підстрахує кріплення пінопласту за допомогою клею. Після чого вирівнюють всі кути приклеюючи алюмінієві кутники з наклеєною на них склосіткою. Наноситься клей шаром до 3 мм на поверхню пінопласту. Склосітка втоплюється в клею а поверхня знову вирівнюється. Після цього отримуємо міцний і рівний армований захисний шар. Він захистить Ваш фасад від механічних пошкоджень і атмосферних явищ. Після того як поверхня просохне - грунтується спеціальним фасадним грунтом і знову просушується.

 Технологія робіт по зовнішньому утепленню фасадів будинків і котеджів Київ

Після всієї проведеної роботи наноситься останній оздоблювальний, декоративний шар (короїд, баранчик, мармурова крихта). Штукатурка наноситься на поверхню спеціальними інструментами після чого просушується. Заключний етап - це фарбування фасаду будинку в колір, який побажає замовник, кольорова гамма дуже різноманітна (10 000 кольорів).

Для отримання повної та вичерпної консультації по будь-яких питань утеплення фасадів, зв'яжіться з нашим фахівцем за вказаними номерами телефонів в розділі контакти.

  • На сьогоднішній день немає сумнівів у тому, що утеплення фасадів у Києві - це найефективніший і без компромісний спосіб заощадження тепла взимку і охолодження квартири влітку. У наш час постійне підвищення вартості енергоресурсів, забруднення атмосфери, все більше змушують контролювати втрату тепла. І найдоступнішим і популярним матеріалом, який приходить на допомогу є пінопласт.

Ви ще питаєте - навіщо утеплювати?

Можливо, таке питання викликає подив - адже всі розуміють, що добрий господар завжди думає про те, як зберегти тепло і створити максимально комфортну атмосферу в своєму будинку в будь-який час року! А сьогодні, в умовах постійного зростання цін на енергоносії, проблема утеплення житла стала як ніколи актуальною.

Замовити утеплення в Києві