Технологія утеплення фасадів в Києві
При здійсненні робіт з термоізоляції фасадів у Києві ми використовуємо технологію утеплення яка називаеться як «легко-мокрий» метод. Цей метод дозволить Вам позбавитися від промерзання стін, цвілі, грибка і вогкості. Так само утеплення послужить вам звукоізоляцією і забезпечить прекрасну теплоізоляцію. Якісно виконана робота подарує вам прохолоду в літній період і тепло в зимовий. Даний метод, безумовно, виправдає ваші очікування невеликою ціною, чудовою якістю і довговічністю експлуатації.
Технологія робіт по зовнішньому утепленню стін квартир:
- Плита утеплювача (пінопласту) приклеюється на стіну тільки клеєм для приклеювання пінопласту.
- Закріплюємо плити пластиковими дюбелями так званими «парасольками».
- На поверхню плит наноситься захисний шар штукатурним розчином з армуючої склосіткою.
- По верхньому краю утеплювача встановлюємо металевий водовідлив
- Поверхня фарбуємо лише фасадною фарбою під колір будівлі або за бажанням клієнта.
Для утеплення квартир зовні в Києві ми використовуємо пінополістирольні плити (ПСБ) щільністю 25 кг / м3 товщиною 50 або 100 мм.
Порівняльну характеристику теплоізоляційних властивостей пінопласту в порівнянні з іншими будівельними матеріалами можна подивитися тут.
Послідовність робіт по утепленню фасадів будинків і котеджів:
Перед початком робіт стіна будинку грунтується. Плити пінопласту потрібно встановлювати строго за рівнем. Для кріплення пінопласту до стіни використовують спеціальний розчин - клей для приклеювання пінопласту. Він складається з цементу, просіяного піску і мінеральних добавок. Розчин слід розмішати з водою до придбання необхідної консистенції. Після приготування розчину він рівномірно наноситься на плити невеликими частинами. Клей наносять шпателем або якщо Вам пощастило і у Вас дуже рівна стіна то, необхідно використовувати зубчастий шпатель. Після чого плита приклеюється до стіни і вирівнюється за рівнем щодо маяків.
Після того як клей підсохне в плитах дрилем робляться отвори і встановлюються спеціальні пластикові дюбеля для пінопласту (так називаеміемие парашутом або парасольки). Таким чином підстрахує кріплення пінопласту за допомогою клею. Після чого вирівнюють всі кути приклеюючи алюмінієві кутники з наклеєною на них склосіткою. Наноситься клей шаром до 3 мм на поверхню пінопласту. Склосітка втоплюється в клею а поверхня знову вирівнюється. Після цього отримуємо міцний і рівний армований захисний шар. Він захистить Ваш фасад від механічних пошкоджень і атмосферних явищ. Після того як поверхня просохне - грунтується спеціальним фасадним грунтом і знову просушується.
Після всієї проведеної роботи наноситься останній оздоблювальний, декоративний шар (короїд, баранчик, мармурова крихта). Штукатурка наноситься на поверхню спеціальними інструментами після чого просушується. Заключний етап - це фарбування фасаду будинку в колір, який побажає замовник, кольорова гамма дуже різноманітна (10 000 кольорів).
Для отримання повної та вичерпної консультації по будь-яких питань утеплення фасадів, зв'яжіться з нашим фахівцем за вказаними номерами телефонів в розділі контакти.