Порівняльна характеристика теплоізоляційних властивостей пінопласту в порівнянні з іншими будівельними матеріалами

Порівняльна характеристика теплоізоляційних властивостей пінопласту в порівнянні з іншими будівельними матеріалами

Пінополістирол (пінопласт) практично водонепроникний. Кількість води яку він вбирає по відношенню до вагового об'єму пінополістиролу за рік коливається в межах 1,5-3,5%. З іншого боку, повітропроникність пінополістиролу в значній мірі перевищує його водопроникність. Тобто стіна "дихає".

Температура навколишнього середовища не робить негативного впливу на фізичні і хімічні властивості пінополістиролу. При температурі до 90°С Пінополістирол не змінює своїх властивостей навіть протягом тривалого проміжку часу.

Атмосферного впливу зовнішні стіни з пінополістирольних блоків практично не схильні.

Найменування показника Норма для плит марок
Марка ПСБ - С (ГОСТ-15588-86) 15 25 35
Щільність, кг/мЗ 11-15 16-25 25-35
Міцність на стиск при 10% лінійній деформації, МПа, не менше 0,05 0,1 0,16
Межа міцності при вигині, МПа, не менше 0,07 0,18 0,25
Теплопровідність в сухому стані при 25±5°С, Вт / (м * К) не більше 0,037 0,035 0,033
Вологість плит,%, не більше 1 1 1
Час самостійного горіння, сек, не більше 3 3 3
Водопоглинання за 24 години,%, не більше 1 1 1

Пінополістирол (пінопласт) має високу теплоізоляційної здатністю, набагато перевершує відомі традиційні будівельні матеріали, здатний забезпечити довге життя будь-якої будівлі, незалежно від кліматичних умов.

Пінопласт - ізоляційний матеріал білого кольору на 98% складається з повітря, укладеного в мільярди мікроскопічних тонкостінних клітин з спіненого полістиролу.

  • З усіх наявних в їх арсеналі теплоізоляційних матеріалів, найчастіше вибирають пінопласт. Як утеплювач пінопласт застосовують вже досить довгий час для термоізоляції як великих будівельних об'єктів, так і при індивідуальному будівництві.

Ви ще питаєте - навіщо утеплювати?

Можливо, таке питання викликає подив - адже всі розуміють, що добрий господар завжди думає про те, як зберегти тепло і створити максимально комфортну атмосферу в своєму будинку в будь-який час року! А сьогодні, в умовах постійного зростання цін на енергоносії, проблема утеплення житла стала як ніколи актуальною.

Замовити утеплення в Києві