Утеплення з боку сходової площадки в Києві

Утеплення з боку сходової площадки в Києві

Утеплення стін з боку сходової площадки, вельми актуально взимку, особливо для тих людей які переїхали у нову квартиру і отримали неприємний сюрприз у вигляді промерзання стіни з боку підїзда, а так само для тих, хто з якихось причин не встиг утеплити свою квартиру восени.
      Стіни в парадному, всередині під'їзду, з боку сходової площадки часто дуже холодні. А, враховуючи те, що температура в парадному найчастіше практично нічим не відрізняється від температури на вулиці, стіни в квартирі, що примикають до стіни на сходах, що виходять до ліфтової майданчику в під'їзді, промерзають взимку, утворюється конденсат і такий неприємний грибок на кухні або у ванній кімнаті.

Чому стіни в парадному, на сходових клітках холодні, промерзають?

Причини того, що промерзають стіни в під'їздах, дуже прості. Особливо сильно промерзають стіни в парадному в старих будинках, які будувалися за Радянського Союзу. З опаленням в той час проблем не було і при будівництві будинку не приділялося належної уваги стінам на сходових клітках, тому передбачалося, що всі парадні будуть добре опалюватися. Але такий неприємний сюрприз у вигляді «холодної» стінки в квартирі, яка виходить на сходову клітку, отримують і мешканці новобудов. При будівництві будинку неправильно розраховується товщина стінки в парадному або просто напросто економляться матеріали.

  • Роботи з утеплення з боку під'їзду можна зробити навіть в зимовий період не боячись наслідків так як дощ, сніг і вітер не проникають всередину під'їзду і не заважають роботі.

Ви ще питаєте - навіщо утеплювати?

Можливо, таке питання викликає подив - адже всі розуміють, що добрий господар завжди думає про те, як зберегти тепло і створити максимально комфортну атмосферу в своєму будинку в будь-який час року! А сьогодні, в умовах постійного зростання цін на енергоносії, проблема утеплення житла стала як ніколи актуальною.

Замовити утеплення в Києві