Увага халтура утеплення !!!

 Халтура    утеплення квартир в Києві

ШВИДКО, ЯКІСНО І НЕДОРОГО !!!

Ось як обіцяють недобросовісні працівники (халтурники) у своїх рекламних гаслах!

Але якщо розібратися ці три слова не можуть звучати разом при якісному виконанні робіт, адже при поспіху і економії на материалла або технологічних процесах ну ніяк не вийде якісний продукт!!!

Пропонуємо Вам ознайомитися з деякими видами халтур з утеплення, яких нажаль ставати все більше і більше!

Халтура    утеплення квартир в Києві
  • Грубе порушення технології не прибите жодного дюбеля! Видно на перфаратор ще не заробили або авансу не вистачило! У підсумку "утеплення" вартістю близько 30 000грн. простояло без малого 2 тижні і весь торець відпав.
Халтура    утеплення квартир в Києві
  • З тієї ж опери-безшумного утеплення, дюбелів немає, клей для плитки! Результат не змусив довго чекати!
Утепление квартир в Киеве, халтура
  • Це утеплення на щастя, не відпадає але естетично дивитися на цю ізуродуваную стіну неприємно! Це ж наскільки потрібно нелюбити свою роботу щоб зробити таке?

Ні для кого не секрет, що в нашій країні дуже важко притягнути до відповідальності за неякісно виконану роботу. На ринку утеплення причини можуть бути різні. Найпоширеніші з них це: Утеплення виконувалося «приватниками», договір не був підписаний. У такій ситуації юридичних претензій бути не може, адже Ви економили на свій страх і ризик. У такій ситуації можна лише сподіватися на порядність виконавця або ж дуже жорстко його контролювати. Але як показує наша практика від «халтурно» роботи з утеплення не врятує ні наявність договору з компанією має ліцензію, ні ухилення від усіляких відносин з «приватниками». А тому, ми б рекомендували замовнику максимально вникнути в технологію утеплення і користуватися послугами компанії які зарекомендували себе в цій сфері послуг, ну і звичайно Контроль ... Контроль ... і ще раз контроль !!!

  • На сьогоднішній день компанія ТОВ "БК Альтаїр" це дотримання технології, відповідальність і чесність перед замовником - адже ми дорожимо своєю репутацією , виконання робіт згідно з договором - для нас обов'язкові. Крім того, професіоналізм і досвід наших працівників залишають тільки приємні враження про якість виконаної роботи, що дозволило нам вже отримати довіру сотні наших замовників.

Ви ще питаєте - навіщо утеплювати?

Можливо, таке питання викликає подив - адже всі розуміють, що добрий господар завжди думає про те, як зберегти тепло і створити максимально комфортну атмосферу в своєму будинку в будь-який час року! А сьогодні, в умовах постійного зростання цін на енергоносії, проблема утеплення житла стала як ніколи актуальною.

Замовити утеплення в Києві