Зовнішнє утеплення квартир в Києві.

Зовнішнє утеплення квартир в Києві

Згідно з дослідженнями, типовий багатоповерховий будинок втрачає до 50% тепла через стіни.

Утеплення фасаду квартири пінопластом - найефективніший засіб який запобігає втраті тепла в оселі. Варто акцентувати увагу на таких перевагах зовнішнього утеплення квартири пінопластом в Києві:

  • Заощадите 3-4 ° С домашнього тепла. Зовнішній утеплювач складається з пористого матеріалу, який дуже повільно пропускає як тепло, так і холод. При вуличній температурі -10 ° С в будинку буде не менше + 20 ° С. Власне, як і при + 30 ° С. Тобто, взимку не потрібно буде ходити в двох светрах, а влітку - переїжджати в душову.
  • Збережіть шпалери і білий колір стелі. Адже Ви вбережете будинок або квартиру від цвілі. Ваші стіни можуть бути прикрашені натуральним бамбуком, кольоровою штукатуркою або розписані юним художником вручну. Єдине, чого там не буде, це глибокого синьо-чорного кольору, характерного для грибка - зовнішній утеплювач фасаду зменшує різницю температур і запобігає парниковому ефекту.

Найбільш популярним утеплювачем для утеплення квартир в Києві є пінопласт.

 Утеплення квартир в Києві

Той, хто вирішив зробити своє житло більш комфортним повинен знати технологію і деякі нюанси утеплювальних робіт. Для людей, які живуть в холодних квартирах багатоповерхових будинків можна вибрати варіант - внутрішньго утеплення квартир . Але, якщо ми встановлюємо утеплювач всередині квартири, то порушуємо важливий принцип - паропроникність конструкції.        Що ж відбувається в стінах в день коли холодно і морозно? Стіни промерзають, тепло втрачається, опалення включається на всю потужність, а тепло все одно не залишається, воно йде. Якщо Ви утеплюєте з внутрішньої сторони стіни, то виходить, що утеплювач знаходиться всередині конструкції. У цей момент не може відбуватися акумулювання тепла, відбувається конденсація між внутрішніми стінами і теплоізоляційним шаром. Це може призвести до цвілі і грибка. В цей же час втрата тепла знижується частково, але стіни все одно залишаються холодними. А якщо стіни холодні, то і вся квартира буде холодною.        Тому бажано утеплити квартиру в Києві саме з зовнішнього боку, так як ефекту від теплоізоляції набагато більше. Зовнішнє утеплення є єдиним правильним рішенням в позбавленні від холоду та втрати тепла.

  • На сьогоднішній день немає сумнівів у тому, що зовнішнє утеплення квартири в Києві - це самий ефективний і надійний спосіб заощадження тепла взимку і прохолоди влітку. Також постійне підвищення вартості енергоресурсів, забруднення атмосфери, все більше змушують контролювати втрати тепла в квартирі. І найдоступніший і вірний спосіб заощадити на даний момент це замовити зовнішнє утеплення квартири пінопластом у Києві.

Ви ще питаєте - навіщо утеплювати?

Можливо, таке питання викликає подив - адже всі розуміють, що добрий господар завжди думає про те, як зберегти тепло і створити максимально комфортну атмосферу в своєму будинку в будь-який час року! А сьогодні, в умовах постійного зростання цін на енергоносії, проблема утеплення житла стала як ніколи актуальною.

Замовити утеплення в Києві