Утеплення стін будинків і котеджів в Києві

Утеплення фасадів будинків і котеджів в Києві

Утеплення котеджу є одним з основних напрямів діяльності нашої компанії, тому якщо вас цікавить дана послуга - можете сміливо звертатися до нас! Фахівці нашої компанії проведуть повний комплекс робіт з утеплення фасаду в котеджі або приватному будинку Києва. Ми використовуємо виключно якісні і сучасні матеріали, які відмінно зберігають тепло в приміщенні. Основним матеріалом для утеплення є пінопласт або, як його ще називають, пінополістирол. Його використання має цілий ряд істотних переваг, серед яких:

  • висока якість і надійність;
  • оптимальні теплоізоляційні властивості;
  • довговічність;
  • простота у використанні;
  • екологічність;
  • бактеріальна і грибкова інертність.

Найбільш популярним утеплювачем для утеплення будинків в Києві є пінопласт.

 Утепление домов в Киеве

Утеплення будинку - це найвірніший спосіб підвищити комфорт усередині будівлі і істотно заощадити на енергоресурсах.        Найбільш популярним видом утеплення є утеплення цегляного будинку зовні пінопластом, оскільки вартість його в кілька разів нижче, ніж із застосуванням інших матеріалів. Важливою перевагою можна назвати також відповідність пінопласту необхідним технічним вимогам, його екологічність і порівняльну простоту монтажу.

  • На сьогоднішній день немає сумнівів у тому, що зовнішнє утеплення фасадів будинків і котеджів в Києві - це самий ефективний і надійний спосіб заощадження тепла взимку і прохолоди влітку. Також постійне підвищення вартості енергоресурсів, забруднення атмосфери, все більше змушують контролювати втрати тепла в будинку. Найдоступніший і вірний спосіб заощадити на даний момент це замовити утеплення будинку пінопластом у Києві.

Ви ще питаєте - навіщо утеплювати?

Можливо, таке питання викликає подив - адже всі розуміють, що добрий господар завжди думає про те, як зберегти тепло і створити максимально комфортну атмосферу в своєму будинку в будь-який час року! А сьогодні, в умовах постійного зростання цін на енергоносії, проблема утеплення житла стала як ніколи актуальною.

Замовити утеплення в Києві