Утеплення балконів і лоджій у Києві

Утеплення балконів і лоджій у Києві

Щоб ваш балкон або лоджія служили додатковою кімнатою будинку, самого скління буде недостатньо, оскільки воно дає збільшення температури тільки на 5-10 градусів. Вам потрібно виконати подальшу обробку: утеплення, обшивку. Утеплення балкона виконують різними способами, воно дозволить збільшити температуру на балконі, наблизивши її до кімнатної за рахунок зменшення втрати тепла через стіни, підлогу і стелю.       Головне завдання при утепленні балкону - зробити його теплим, при цьому мінімально захопивши корисноу площу приміщення. Наша компанія використовує тільки найсучасніші матеріали, які максимально підходять для нашої мети - утеплити балкон:

  • екструдований пінополістирол - стиродур;
  • пінопласт;
  • мінеральна вата.
Ці матеріали ефективно справлятися з утепленням балкона або лоджії, маючи відносно невелику товщину. Також плюсом цих матеріалів для утеплення буде їх невелику вагу, що дозволяє мінімізувати тиск на несучі конструкції. Утеплення балкона або лоджії в Києві - комплекс ремонтних робіт, які необхідно довіряти тільки фахівцям з досвідом роботи.

Утеплення лоджії в Києві

Найбільш популярним утеплювачем для утеплення балконів і лоджій у Києві на даний момент є екструдований пінопласт.

Утеплення балкона або лоджії - це найвірніший спосіб підвищити комфорт усередині і істотно заощадити на енергоресурсах. Тепер ні які зимові холода не будуть перешкодою Вашому комфортному перебуванню на ньому.

  • На сьогоднішній день немає сумнівів у тому, що утеплення балкона або лоджії в Києві - це самий ефективний і надійний спосіб заощадження тепла взимку і прохолоди влітку. Також постійне підвищення вартості енергоресурсів, забруднення атмосфери, все більше змушують контролювати втрати тепла. Найдоступніший і найвірніший спосіб заощадити на даний момент це замовити утеплення балкона або лоджії в Києві.

Ви ще питаєте - навіщо утеплювати?

Можливо, таке питання викликає подив - адже всі розуміють, що добрий господар завжди думає про те, як зберегти тепло і створити максимально комфортну атмосферу в своєму будинку в будь-який час року! А сьогодні, в умовах постійного зростання цін на енергоносії, проблема утеплення житла стала як ніколи актуальною.

Замовити утеплення в Києві