Утеплення фасадів

квартир, будинків, котеджів ...

Навесні утеплення дешевше і якісніше!

Ви можете замовити утеплення квартири або будинку в Києві навесні і отримати найкращу якість робіт з самим низьким цінам в Києві.

Зовнішнє утеплення стін

Багато жителів Києва хотіли б зробити свою квартиру або будинок більш теплим і затишним! Але як правильно боротися з холодом в зимовий період і теплом в літній?

З цими проблемами Вам допоможе впоратися зовнішнє утеплення стін. Адже утеплення фасаду в Києві - відмінне рішення для збереження тепла і комфорту у Вашому домі!
Всі ми знаємо, що раніше утеплення будівель досягалося шляхом збільшення товщини стін, але в даний час, з появою сучасних теплоізолюючих матеріалів, необхідність в цьому відпала.
Адже товщина пінопласту в 5 см. Заміняють стіну з червоної цегли товщиною 80см. або стіну із залізобетону товщиною майже в 2 м.
Будівля утепленна сучасними теплоізоляційними матеріалами дозволить не тільки скоротити тепловтрати, але і захистить будівлю від подальшої дії атмосферних опадів і перепадів температур, що значно збільшити термін його експлуатації.

Зовнішнє утеплення Київ

Мінуси внутрішнього утеплення стін

Зауважимо, що роботи з утеплення всередині будівлі робити технічно простіше, але цей метод не отримав широкого розповсюдження, як при будівництві нових будинків, так і при ремонті старих, з ряду причин. При такому методі скорочується площа приміщень будівлі, стіни не прогріваються, і через вплив перепадів температур вони з часом руйнуються, тобто якщо проблема втрати тепла і буде частково вирішена, то проблема захисту будівлі від руйнівного впливу атмосферних явищ залишиться. На стінах накопичується конденсат водяної пари, що призводить до ураження грибком і цвіллю.

Мінуси внутрішнього утеплення стін у Києві
Зовнішнє утеплення стін Київ

Що дає утеплення фасаду

  • Зниження витрат на опалення та кондиціювання на 60%;
  • Створення приємного мікроклімату в приміщенні;
  • Відсутність грибка і сирості;
  • При утепленні підвищується шумоізоляція;
  • Красивий і естетичний вигляд фасаду будівлі на довгі роки, завдяки широкій гамі різних архітектурних елементів і покриттів.

Ще більше інформації можна дізнатися на сайті по утепленню фасадів квартир і будинків у Києві.

Зовнішнє утеплення стін Київ

Утеплення стін квартир і будинків - це наша професія

За більш ніж 7 років робіт по теплоізоляції в місті Києві наша компанія зарекомендувала себе як профі в цій галузі. У нашому штаті працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи. Ми використовуємо сучасне обладнання та матеріали а також строго дотримуємося технології робіт по утепленню.

Наша фірма має ліцензію та дозвіл на проведення будівельних та ремонтних робіт. Із замовником укладається договір, в якому прописані технологічні етапи і вказано термін гарантійних зобов'язань.

Все що потрібно від Вас для початку робіт по утепленню фасаду це:

  • Зателефонувати нам і домовитися про зустріч з нашим фахівцем для виміру і складання кошторису.
  • Зробити передоплату у розмірі 50% від загальної вартості, яка піде на закупівлю матеріалів.
  • Допомогти забезпечити доступ працівників на дах.
  • Забезпечити працівників технічною водою та електроенергією.

Ну і одне з головних питань яке цікавить наших майбутніх клієнтів це вартість (ціна) утеплення в Києві. Перейшовши за посиланням Ви можете ознайомитися з цінами на утеплення фасадів будинків і квартир .

Так що якщо Ви все ще страждаєте від недосконалих житлових умов і мерзните взимку, зовнішнє утеплення стін - це саме те, що принесе Вам затишок і тепло у Вашу домівку. Ми гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені результатом роботи наших професіоналів.

Ви ще питаєте - навіщо утеплювати?

Можливо, таке питання викликає подив - адже всі розуміють, що добрий господар завжди думає про те, як зберегти тепло і створити максимально комфортну атмосферу в своєму будинку в будь-який час року! А сьогодні, в умовах постійного зростання цін на енергоносії, проблема утеплення житла стала як ніколи актуальною.

Замовити утеплення в Києві