Вартість утеплення квартир і будинків у Києві

Для того, щоб дізнатися конкретні ціни утеплення фасадів у Києві узгодьте огляд вашого об'єкта з менеджером, який з максимальною точністю проведе попередній розрахунок кошторису на фасадне утеплення як кажуть: «на місці».

Вартість матеріалів і робіт з утеплення фасадів будинків 1 м2

Вартість утеплення квартир і будинків у Києві

Своїм клієнтам ми пропонуємо вибір найоптимальнішого для них варіанти зовнішнього утеплення фасаду квартири або будинку, наприклад: без нанесення декоративної штукатурки (з фарбуванням утеплювача) або з виконанням штукатурних робіт саме такої якості, який вам і потрібно. Так ви можете замовити виконання утеплення фасадів будівлі з самого простого (товщиною 50-100 мм) утеплювача з подальшим фарбуванням матеріалу в непомітний, близький до кольорової гами будівлі, відтінок.

 Вартість утеплення квартир і будинків у Києві

А можете замовити та утеплення стіни коттеджа із того ж 50-100 міліметрового пінопласту але з нанесенням декоративної штукатурки (з мінеральних матеріалів або акрилу), яка якісно вкриє всі сліди проведеного за доступними цінами і дозволить утепленим поверхням максимально повно гармоніювати із загальним екстер'єром будівлі. Всі орінтіровочние ціни на утеплення пінопластом вказані в прайсі нижче. Але конкретну вартість утеплення фасадів будинків і квартир в Києві ми зможемо сказати, коли наші фахівці ознайомляться з особливостями утеплюється об'єкта наочно і зроблять детальний кошторис.

Так скільки коштує утеплення квартири в Києві?

утеплення на будь-якому поверсі, грн/м2 утеплення балконів,грн/м2 утеплення з боку сходової площадки, грн/м2
Утеплення квартир пінопластом 25 щільності 5см завтовшки 270 370 230
Утеплення квартир пінопластом 25 щільності 10см завтовшки 310 410 270

Вартість утеплення будинку або котеджу по системі Ceresit в Києві?

із застосуванням акрилових декоративних штукатурок, грн/м2 із застосуванням мінеральних декоративних штукатурок, грн/м2 без застосування декоративних штукатурок, грн/м2
Утеплення квартир пінопластом 25 щільності 5см товщиною от 320 от 300 от 280
Утеплення квартир пінопластом 25 щільності 10см товщиною от 370 от 400 от 330
  • Ціна на утеплення квартири або утеплення будинку залежить, в основному, від якості матеріалів і складності роботи. При цьому, як би це не було дивно, вартість утеплення будинку вище вартості утеплення квартири. Це пояснюється тим, що у вартість утеплення будинку, на відміну від вартості утеплення квартири, входить додатково:           
    - Більш серйозна підготовка основи (демонтаж відшаровуються поверхонь, оббивка непотрібних декоративних елементів та інші роботи, які рідко необхідні на рівних і міцних поверхнях багатоквартирних будинків);
    - Транспортування і монтаж лісів;
    - Встановлення декоративних елементів (русти, колони і т.д.);
    - Пристрій декоративного шару, а так само сама декоративна штукатурка (в утепленні квартир не застосовується).

Ви ще питаєте - навіщо утеплювати?

Можливо, таке питання викликає подив - адже всі розуміють, що добрий господар завжди думає про те, як зберегти тепло і створити максимально комфортну атмосферу в своєму будинку в будь-який час року! А сьогодні, в умовах постійного зростання цін на енергоносії, проблема утеплення житла стала як ніколи актуальною.

Замовити утеплення в Києві